kumstovani.cz

Valašské kumštování

Program

STŘEDA 19. červen 2019

/areál VPC/

10:00 – 18:00              Řezbáři, malíři, keramici, výtvarníci a ostatní umělci tvoří svá díla

18:30 – 20:00                   HUP (rock)                                   

20:00 – 22:00              VANESA HARBEK (Blues rock) – Argentina   

ČTVRTEK 20. červen 2019

10:00 – 18:00              Řezbáři, malíři, keramici, výtvarníci a ostatní umělci tvoří svá díla

18:30                           Výstava fotografií – 20 let Valašského kumštování (zahrada MěÚ)

19:30                           Vernisáž výstavy – Výtvarný spolek Vincúch, STO Z Ledu ven Děčín a Výtvarníci ze švédského  – (Městské Muzeum Valašské Klobouky)

21:00                           Vernisáž výstavy – BOHUMIL EICHLER – fotografie (sál VPC)

PÁTEK 21. červen 2019

/dolní náměstí Valašské Klobouky/

09:00 – 19:00              Řezbáři, malíři, keramici, výtvarníci a ostatní umělci tvoří svá díla

09:00 – 11:00              Malé dětské Kumštování (areál VPC) -Valášek a CM Lidčan ,FS Klobučánek a CM Klobučánek, DDM Smolina, MŠ Valašské Klobouky, ZŠ Valašské Klobouky

15:00 – 16:30              Folklórní soubor Valášek a CM Kaňúr (Folklór)

16:30 – 18:00              HLUCHÝ DOVRAT (Rock)

18:00 – 18:30              Představení umělců a programu                  

18:30 – 20:00              SCHELINGER REVIVAL (Rock)                                  

20:00 – 21:30              INTOLERANCE (Rock metal)                     

21:30 – 23:00              MICHAL AMBROŽ A HUDBA PRAHA (Underground), Praha                              

23:30 – 01:00              ŠAMAT (Rock)                  

SOBOTA 22. červen 2019

/dolní náměstí Valašské Klobouky/

09:00 – 18:00              Řezbáři, malíři, keramici, výtvarníci a ostatní umělci tvoří svá díla

14:30 – 16:30              Folklórní soubor Klobučan a Klobučánek s CM Klobučan (Folklór)

16:30 – 18:00              CHMURY (Folk rock)          

18:00 – 19:30              SOMBREROS (Latin rock)                              

19:30 – 21:00              SYMBIOZA (Blues rock)

21:00 – 22:00              Vyhlášení výsledku soutěží, slavnostní setkání k 20. výročí Valašského kumštování

22:00 – 24:00              PROGRES 2 (Space rock), Brno

24:00 – 01:30              ZBOŘENÁ ŠOPA (Underground)                                             

X